BALIKES─░R MANYAS SATILIK DEVREM├ťLK ├ľM├ťR BOYU KULLANIM HAKKI TAPULU

14.000
─░lan Tarihi20.Nisan.2019
KategoriSat─▒l─▒k Devrem├╝lk
Oda Say─▒s─▒2+0

Sat─▒l─▒k Serpin Manyas Devre Mülk Ömürboyu Kullan─▒m Hakk─▒ Tapulu

Kapal─▒ Havuz, Aç─▒k Havuz 

Jakuziler Sauna 
Aletli Aktif Jimnastik Salonu Sa─čl─▒k Merkezi 
Aletli Pasif Jimnastik Salonu Türk Hamam─▒ 
Masaj Güzellik ve Zay─▒flama Salonu Tenis Kortu 
Mini Futbol Çim Masa Tenisi 
Bedii Cafe (┼čark kö┼česi T.V.) Kamelya (çay, kahve) 
Oyun Salonu (Okey, tavla v.s.) Restaurant (1600 ki┼čilik) 
Mucize Su 
Türkiye´nin cennet kö┼čelerinden Manyas´ta bulunan Serpin Manyas, ┼čifal─▒ sular─▒ içilebilen tek ve en büyük kapl─▒ca olmas─▒yla tan─▒n─▒yor.
Belgeli Kalite 
Cerrahpa┼ča T─▒p Fakültesi uzmanlar─▒n─▒n, defalarca haz─▒rlad─▒─č─▒ raporlarda kalitesi belgelenen su, bütün iskelet sistemi hastal─▒klar─▒na, romatizma, atrit, adale hastal─▒klar─▒, felçler ve halk aras─▒nda kireçlenme diye bilinen a─čr─▒l─▒ mafsal hastal─▒klar─▒n─▒n tedavisine yard─▒m ediyor. Kükürt oran─▒ dü┼čük, nitrit oran─▒ ise s─▒f─▒r olan su içildi─činde ise mide, böbrek ve sindirim sistemi daha rahat çal─▒┼č─▒yor. ─░çilmesi halinde, ┼čeker, tansiyon ve kokesterole çok iyi gelmektedir. ─░drarsöküyor, yemek borusu, mide mikozalar─▒n─▒ (sindirim organ epital) olumlu etki yap─▒yor. Gastrit, özfajit, ülsere ve ekzema, kapanmayan yaralar, sedef hastal─▒─č─▒, cilt k─▒r─▒┼č─▒kl─▒─č─▒, sivilceler, menepozda cilt kurumalar─▒ gibi bir çok hastal─▒klara iyi geliyor. Kapl─▒ca suyunun do─čal özellikleri kad─▒n hastal─▒klar─▒na ve k─▒s─▒rl─▒─ča, kilo vermek isteyene çok uygun bir ortam temin ediyor.

 

        SERP─░N MANYAS TERMAL

 Do─čal bitki örtüsüyle çevrelenmi┼č, 168 dönüm arazi üzerine kurulu devre mülk sistemi ile i┼čletilen tesisimiz apart, villa ve dubleks ah┼čap dairelerden olu┼čmaktad─▒r. Her daire, bir yatak odas─▒ bir salon ve gömme banyo içerip, 4'er ki┼čilik olarak düzenlenmi┼čtir. Dairelerimizde buzdolab─▒, amerikan mutfak ve televizyon mevcuttur. Ayr─▒ca lüks olarak dö┼čenmi┼č dubleks a─čaç villalar─▒m─▒z da hizmetinizdedir.

               

SERP─░N MANYAS TERMAL KAPLICALARININ GENEL ÖZELL─░KLER─░

 

168 dönüm arazi üzerine kurulu, Türkiye ' nin en büyük kapl─▒ca tesislerinden birisidir. Konaklama yerleri, apart, villa ve dublex ah┼čap dairelerden olu┼čmaktad─▒r. Konaklamalar 2 ve 3 katl─▒ suit apartlarda yap─▒lmakta olup, her daire bir yatak odas─▒, bir salon ve gömme banyolu 4 er ki┼čiliktir. Dairelerde tv, buzdolab─▒, amerikan mutfak mevcuttur. Ayr─▒ca bula┼č─▒k, çama┼č─▒r makineli, klimal─▒ ah┼čap dublex lüx villalar mevcuttur.

 AKT─░V─░TELER

Kapal─▒ Havuz, Aç─▒k Havuz,Jakuziler, Sauna, Aletli Aktif Jimnastik Salonu, Sa─čl─▒k Merkezi, Aletli Pasif Jimnastik Salonu,Türk Hamam─▒

 Masaj Güzellik ve Zay─▒flama Salonu, Tenis Kortu, Mini Futbol Çim, Masa Tenisi, Bedii Cafe (┼čark kö┼česi T.V.)

 KAPLICA SUYUNUN FAYDALARI

Odalardaki mutfak ve banyo musluklar─▒ndan akan ve havuz sular─▒, ROMAT─░ZMA, K─░REÇLENME gibi ADALE ve KEM─░K rahats─▒zl─▒klar─▒n─▒n yan─▒nda bol bol içilmesi halinde, ┼×EKER, TANS─░YON ve KOLLESTEROLE çok iyi gelmektedir.


SERP─░N MANYAS TERMAL KAPLICA SA─×LIKLI YA┼×AMA TES─░S─░ ÖZELL─░KLER

Sayaca─č─▒m─▒z bütün faaliyetler as─▒rlard─▒r, buradaki tesislerde faaliyet göstermi┼čtir. Bunun en büyük kan─▒t─▒ ROMA zaman─▒ndan kalan kapl─▒ca tesisleridir.

─░NSAN SA─×LI─×INA YARAYAN ─░┼×LEVLER─░ :

Hareket, yürüyü┼č, yüzme, aletli jimnastik, masaj ve jakuzi. Bütün bu faaliyetlerin yap─▒lmas─▒ ve do─čal bir ortamda bulunmas─▒ mümkündür. Temiz çevre, temiz hava bol oksijen, gerçek tabii hava, bozulmam─▒┼č bol do─čal bitki örtüsü ile kapl─▒ bir çevre ve bu bitki örtüsünün sa─čl─▒─ča olumlu etkileri vard─▒r.

 Yerle┼čim Alan─▒ : YOK - A┼č─▒r─▒ Rüzgar : YOK - Sanayi : YOK - Duman : YOK - Gürültü : YOK - Eksoz : YOK

 A : Kapl─▒ca Suyunun Olumlu Özellikleri :

Katk─▒ yap─▒lmadan, suni yöntemler uygulanmadan kullanabilme imkan─▒ var. ─░çme ve banyo suyu olmak üzere 2 ayr─▒ cins su vard─▒r.

 ─░ÇME SUYU :

Su çok güzel içiliyor, s─▒cakl─▒─č─▒ içindeki minereller BÖBREK ve BA─×IRSAKLARI çal─▒┼čt─▒r─▒yor, ─░DRAR SÖKÜYOR, yemek borusu, mide mikozalar─▒n─▒ (sindirim organ epital) olumlu etki yap─▒yor. GASTR─░T, ÖZÖFAJ─░T, ÜLSER ' e iyi gelir. ┼×EKER, KOLESTROL ve YÜKSEK TANS─░YONA büyük yarar sa─čl─▒yor.

 BANYO SUYU :

B : Radyoaktivite çok az. (Normal, a┼č─▒r─▒ de─čil)
C : S─▒cakl─▒k normal derecede
E : Suyun do─čal özellikleri bozulmadan kullanabiliyor
F : Uzun süre kapl─▒cada kal─▒narak yüzülebiliyor.
G : Ekzeme, kapanmayan yaralar, sedef hastal─▒─č─▒, cilt k─▒r─▒┼č─▒kl─▒─č─▒, sivilceler, menepozda cilt kurumalar─▒ gibi bir çok hastal─▒klara iyi geliyor. Krem sürülmü┼č gibi cildi iyile┼čtiriyor.
H : Uygun bir radyoaktivite ile cilde esmerimsi güzel bir renk veriyor. (Ozon delinmesine ba─čl─▒ güne┼č tahri┼čleri çok az oluyor.)
I : Bütün iskelet sistemi hastal─▒klar─▒na, romatizma, artrit, adale hastal─▒klar─▒, felçler, halk aras─▒nda kireçlenmeler denilen a─čr─▒l─▒ mafsal hastal─▒klar─▒ bütün bunlar─▒n tedavisinde yard─▒m ediyor. Damar hastal─▒klar─▒ (damar kireçlenmeleri ateskleroza).

S─▒cak su damarlarda gev┼čemeyi so─čuk su büzülmeyi temin ediyor. Bu ┼čekilde damar elastikiyeti korunuyor, böylece kalp ve tansiyon hastal─▒klar─▒na olumlu etki yap─▒yor. Bol oksijen karaci─čeri koruyor, dola┼č─▒m ve solunum sisteminin çal─▒┼čmas─▒n─▒ temin ediyor. Ter atarak toksit maddelerin vücuttan at─▒lmas─▒n─▒ sa─čl─▒yor. Kapl─▒ca suyunun do─čal özellikleri kad─▒n hastal─▒klar─▒na ve k─▒s─▒rl─▒─ča, kilo vermek isteyene çok uygun bir ortam temin ediyor.

 

ÖNEML─░ NOT : ┼×AHSIMA A─░T OLAN 1 ADET DEVRE TAT─░LLEN ─░LG─░L─░ B─░L─░NMES─░ GEREKENLER.

1 : ÜÇÜNCÜ K─░┼×─░LERE K─░RAYA VEREB─░L─░R, KEND─░N─░ZE GEL─░R ELDE EDEB─░L─░RS─░N─░Z. K─░RA ÜCRETLER─░ 1000 TL C─░VARINDADIR.

2 : YATIRIM AMAÇLI SATIN ALAB─░L─░RS─░N─░Z.

3 : DEVRE TAT─░LLER 15 GÜN .

6 : DEVRE TAT─░LLER ÖMÜRBOYU S─░Z─░N OLACAKTIR. TAPULUDUR

 

NOT:HAR─░TA KONUMU FARKLILIK GÖSTEREB─░L─░R

Du┼čakabin
Jakuzi
Parke
Ankastre Mutfak
Yerden Is─▒tma
Dubleks
A├ž─▒k Balkon
Do─ča ─░├žinde
Cami
├ťzg├╝n├╝z! Taray─▒c─▒n─▒z bu ├Âzelli─či desteklememektedir.
YOL TAR─░F─░ AL
Barkodu telefonunuz ile okutarak ya da "T─▒kla Git" butonuna basarak yol tarifi alabilir, alternatif g├╝zergahlar─▒ g├Ârerek en k─▒sa ya da en kolay yollardan birini se├žerek gayrimenkul├╝n bulundu─ču noktaya kolayca ula┼čabilirsiniz.
Emlak ilan yol tarifi QR Code T─▒kla Git
├ťzg├╝n├╝z! Taray─▒c─▒n─▒z bu ├Âzelli─či desteklememektedir.
─░lan G├Âsterim Say─▒s─▒: 185

Arad─▒─č─▒n─▒z Gayrimenkul├╝ Bulamad─▒n─▒z m─▒ ?

Emlak talep formu ile ba┼čvuruda bulunun size en uygun gayrimenkul├╝ bulman─▒za yard─▒mc─▒ olal─▒m.

G├ťVEN EMLAK - Bal─▒kesir sat─▒l─▒k daire,Kiral─▒k daire,Arsa,Tarla,Arazi,Emlak ─░lan Sitesi